KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925327
nr 1392 5327
Oidentifierad konstnär. Skördescen. Signerad. Olja på pannå, 54x77 cm, yttermått inklusive ram: 63x86 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:05:19
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr